Keşif Turu Daha Fazlası İçin


WINAS Estate & Investment , Kıbrıs adasını, insanlarının kültürlerini ve Akdeniz’in hoş iklimini olabildiğince yakından tanımanız için size bilgilendirici ve keyifli bir inceleme gezisi sunuyor.Adaya geldiğiniz andan itibaren size eşlik ediyor ve ardından ilgi alanlarınıza göre gayrimenkul ve projeleri ziyaret ediyoruz. Kuzey Kıbrıs’ın popüler ve tarihi yerlerini ziyaret etmek size bir Adalı gibi hissettirir.Tüm yasal ve teknik sorular için, güvenli yatırım için deneyimli avukatlar ve iş arkadaşları ile görüşülecektir.Her durumda son adıma kadar yanınızdayız.

WINAS Estate & Investment Keşif Turu  Programı

Biletinizi alıp tarih ve saati bize bildirdiğinizde görevimiz başlayacaktır.
Şoförlerimiz sizi havaalanında karşılayacak ve sizi Otelımize bırakıçaktır.
Sizleri 3 gün boyunca birbirinden güzel Komplekslerde ağırlıyoruz. 
İlgilendiğiniz tüm mülkleri ve projeleri ziyaret ediyoruz.
Kıbrıs’ın tarihi ve turistik yerlerini ziyaret ediyoruz.
Mülk satın almanın yasal prosedürleri hakkında tüm bilğileri sunuyoruz ve her konuda size yardımçı oluyoruz.

Hukuk Danışmanlığı Daha Fazlası İçin


Gayrimenkul, taşınmaz manasına gelmektedir. Gayrimenkul hukuku bugün taşınmazlara yönelik her türlü hukuki işleri ifade eder.

Gayrimenkul hukuku içerisine tapu işlerinin yapılması ile birlikte buradan doğan iptal ve düzeltme davaları, ayni hak kurulması – şahsi hak kurulması işleri, yapı projelerinin hukuk kurallarına uygun olarak çizilmesinin denetimi, taşınmazlara ilişkin idari davalar, kat irtifakı – kat mülkiyeti kurulması, yabancıların KKTC’de gayrimenkul edinmeleri ve bunları satmaları ve daha birçok dava ve sözleşme hazırlama işleri girer.

KKTC inşaat bakımından zengin bir ülke konumundadır. Bununla beraber her bir inşaat bakımından bir çok hukuki iş ve işlemler doğar. Aynı oranda da ihtilaf doğar. Sözleşmelerin hazırlanması, eser, hizmet, satış, kira, arsa payı veya kat karşılığı inşaat vb. sözleşmelerin hükümlerinin hukuki zeminde gerçekleştirilmesi gayrimenkul hukukuna yönelik bilginin ve araştırmanın sürekliliğine bağlıdır. Bu işlerin avukat ile takip edilmesi bir zorunluluk değildir. Ancak sürekli değişen mevzuatın takibi ve yorucu dava takibi işlerini herkes her zaman yapamayabilir. Bu nedenle deneyim sahibi bir gayrimenkul hukuku avukatının hukuki desteği her zaman yararlı olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Daha Fazlası İçin


WINAS Estate & Investment olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınmayı sizler için kolay hale getirmekteyiz. Eksperimiz taşınma esnasında minimum seviyede yorulmanızı ve uygun fiyata hizmet almanızı sağlar.

WINAS Estate & Investment ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılır. Eksperimiz evinize gelir eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta değerini belirler, eşyalarınızın taşınma şeklini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve miktarını belirler, kaç personel çalışacağını ve araç cinsini tayin eder ve tüm bunlara yönelik bir rapor hazırlar. Nakliye ve montajlama çalışanlarımız ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar tüm sorunlarınızda iletişime geçebileceğiniz kontak kişidir.

Konusunda uzman çalışanlarımız gece gündüz siz değerli müşterilerimizin konforu için çalışmaktadır. Sizlerin mutluluğu aynı zamanda firmamızın başarısı anlamına gelmektedir.Bu nedenle firmamızı kullanan müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için çok önemlidir.