WINAS

Gencay Demirel

Yakın zamanda WINAS Estate ile çalışma zevkini yaşadım ve verdikleri hizmetten daha mutlu olamazdım. En başından beri yüksek düzeyde profesyonellik ve dürüstlük sergilediler. WINAS ekibi tüm satın alma/satış süreci boyunca her zaman dürüst, şeffaf ve duyarlı davrandı. Emlak piyasası ve yerel bölge hakkındaki derinlemesine bilgileri ortadaydı ve bu, sorunsuz ve başarılı bir işlemin gerçekleşmesine büyük katkı sağladı. İhtiyaçlarımı ve tercihlerimi dinleyerek bana uygun mülklere yönlendirdiler. Üstelik İbrahim ve ekibi beni her adımda bilgilendirmek ve bilgilendirmek konusunda olağanüstü davrandılar, bu da stresli olabilecek bu süreçte bana gönül rahatlığı verdi. Gerçekten benim çıkarlarımı en iyi şekilde düşündüklerini hissettim ve WINAS Estate'i güvenilir ve profesyonel bir emlak ortağı arayan herkese tüm kalbimle tavsiye ediyorum. Üstün hizmetiniz için teşekkür ederiz!
WINAS

Nihan Guldal

Girne'den evimizi alırken İbrahim bey ile birlikte çalıştık. Cana yakın ve dürüst iletişimi ile bu zor süreci stressiz bir şekilde atlatmamıza yardımcı oldu. KKTC'de emlak danışmanlığı konusunda tavsiye edebileceğim bir işletme ve emlak danışmanı.
WINAS

Utku Türkoğlu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve özellikle Girne bölgesinde emlak işlerimizi hızlı ve güvenilir şekilde halledebildiğimiz ender emlakçılardan. Özellikle İbrahim Bey’in devamlı dönüş yapması ve Osman Bey’in hukuksal konulardaki danışmanlığı ile hem kiralama hem de satın alma süreçlerimiz hızlıca ilerledi. Kendilerine bu yorum vasıtasıyla teşekkür ederim, kurumu da herkese öneririm.
WINAS

Oguzhan Karabudak

Çok başarılı bir işletme
WINAS

The

Özellikle Osman beyin ilgisine hayran kaldık, her şey için teşekkürler
WINAS

Oğuzhan Sarıoğlu

Bütün çalışanlar çok yardımcı ve çözüm odaklı.
WINAS

Akif Aslan

İyiniyetli, işini düzgün yapan bir ekip, sizin için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar, çok ilgili davranıyorlar.
WINAS

Sedef Budak

Winas emlak ve yatırım ile 3 ay önce görüştük. Kıbrıs bizim için yeni bir ortamdı ama onlar sayesinde kendimi Kıbrıs'a yabancı hissetmiyorum. Bize birçok gayrimenkul ve güzel yatırım fırsatları gösterdiler. Ve bu sadece bir kerelik değildi. 3 ay boyunca birçok kez buluştuk ve birçok kez telefonla konuştuk. düşüncelerini açıkça paylaştılar. Ve bunlar sadece emlakla ilgili olumlu geri dönüşler değil, aynı zamanda olası olumsuz etkiler hakkında da beni bilgilendirdiler. Bu yüzden onlara güveniyorum ve bu yüzden tavsiye ediyorum.
WINAS

Fatih Cansiz

Tamamen dürüst ve çalışkan insanlardır. Kıbrıs'a yatırım yapmadan önce onlara danışmayı unutmayın👍
WINAS

Goker Guvenc

Tanıştıktan sonra bize verdikleri güven ve sağladıkları avantajlar ile karlı alım satımlar yapmamı sağlayan on numara bir yer. Kıbrısta yatırım yapmama aracı oldular ve bir çok fırsat açtılar. Önce güven ve samimiyet sonra ticaret geliyor. iyiki tanımışım sizleri
WINAS

Neşe can Billi

Istanbul'da yaşıyorum..Kıbrıs'ta yatırım yapmaya karar verince ,bu ekiple yolum kesişti..İyi ki de kesişti..Sayelerinde Girne'de son derece akıllı iki yatırım yaptım..İnanılmaz bir ekip çalışması var..Ekibin her bir bireyi , başta tabi ki sevgili Can ve Ardıl Sarıoğlu çifti olmak üzere nasıl güzel bir enerjiyle ve gayretle ve son derece dürüstçe işlerini bir o kadar da severek yapıyorlar ki...Satın alımının arkasından kiralamada da çok yardımcı oldular..Benden çok benim menfaatimi düşünüyorlar..Gözüm kapalı , içim son derece rahat bir şekilde teslim oldum..Buradan kendilerine sonsuz şükranlarımı sunmak isterim..🙏😍
WINAS

Nilay Akyigit

Güleryüzlü,sevgi dolu vee inanılmaz dürüst bir firma.. Çalışanları da öyle.. Elşad Mammadov Huzur diyorum ben O'na..Avukat Osman İsissu..Ve bu firmaya girerken sizi karşılayan güler yüzlü Gönül Mammadova.. Herkes çok içten, samimi güvenilir.. İyi ki sizi tanımışım..Sizinle büyük bir keyifle iş yaptım..Herkese teşekkür ederim.
WINAS

Göksel Bekmez

4 arkadaş/aile olarak ev alımı yaptık. Süreci çok yakından ve titizlikle takip ettiler. Çok karmaşık olan süreçleri bizim için kolaylaştırıp şeffaf bir yaklaşım sergilediler. Başta Ardıl Hanım, eşi Can Bey ve ekipte bize sürekli anlık destek veren Osman Bey ve İbrahim Beylere ayrı ayrı teşekkür ederim.